„Šok į tėvų klumpes 2024“

• Paskelbta: 2024-05-29
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

„Šok į tėvų klumpes“ – tai nacionalinė profesinio veiklinimo iniciatyva, skirta 1–12 klasių mokiniams. Kasmet pavasarį visos Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklos kviečiamos dalyvauti iniciatyvoje. Gimnazijos 8a klasės mokiniai prisijungė prie šios iniciatyvos ir gegužės 29 dieną apsilankė Švenčionių priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje, Sibilės Jusytės tėčio darbovietėje.  Ugniagesiai gelbėtojai mokinius supažindino su savo kasdieniu darbu, technika ir įranga, parodė, kaip greitai užsivilkti kostiumą, ruošiantis į gaisrą, paaiškino, kaip vyksta darbas komandoje. Turėjome puikią progą pažinti ugniagesio gelbėtojo profesiją bei pasikartoti bendrąsias saugaus elgesio taisykles. Dėkojame Sibilės tėčiui Sigitui Jusiui ir visai budėjusiai komandai už priėmimą, šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą.

8a klasės vadovė Lilija Rutkovskaja